O NAS

Pasja, zamiłowanie do Grecji, rodzinna tradycja - poznaj historię Gyro Manii.

Gyro Mania jest naszym rodzinnym biznesem, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie już od ponad pół wieku. Tradycyjne przepisy, zamiłowanie do gotowania, właściwe podejście do jedzenia, uczciwość oraz szacunek do innych - to są główne wartości, które pielęgnujemy, przekazujemy dalej i dzięki którym możemy dzielić się naszą pasją i zamiłowaniem z innymi.

Gyro Mania jest małą grecką kulinarną wyspą w sercu Szczecina. Wyspą słońca, morza, smacznego jedzenia, radości i dobrego humoru. Zapraszamy wszystkich na grecki street food & grill w Szczecinie.

wnetrze-w-lokalu
gyros
bar-salatkowy

Co nas wyróżnia

mieso-gyros

Prawdziwe mięso

Nie korzystamy z gotowców i mielonek. Nasze mięso pochodzi z polskich hodowli, jest ręcznie krojone, marynowane oraz nabijane. Zawsze świeże, z odmian najwyższej klasy.

sosy

Autorskie sosy

Wszystkie greckie sosy z naszego menu są robione własnoręcznie. Tylko naturalne świeże składniki i unikalne mieszanki przypraw.

skladniki

Wyjątkowe Greckie Składniki

Sprowadzamy naturalne oliwki kalamata, oliwę z oliwek, ser feta, halloumi, pity oraz wiele innych. Brak sztucznych dodatków, barwników oraz stabilizatorów. Autentyczny, wyjątkowy smak, którego nie da się odtworzyć.

przepisy

Tradycyjne Przepisy

Żeby w pełni przekazać smak prawdziwej Grecji takim, jaki jest, stosujemy tylko oryginalne przepisy, które od lat porywają serca milionów ludzi na całym świecie.

pasja

Pasja

Napędza nas szczere zamiłowanie do tego, co robimy. Kochamy pyszne potrawy, jedzenie, zdrowe składniki, Grecję, odpoczynek i słońce. A jeszcze bardziej kochamy dzielić się naszą pasją z naszymi klientami.

O NAS W MEDIACH

TYLKO NAJLEPSZE OPINIE